Aktualizacja Bitcoinów: 3 kluczowe czynniki, które wskazują na spadek BTCUSD

Aktualizacja Bitcoinów: 3 kluczowe czynniki, które wskazują na spadek BTCUSD
Rynek Bitcoinów był niezdecydowany przez większą część tygodnia. Teraz jednak wykazuje on oznaki ruchu, ale nie w preferowanym przez inwestorów kierunku.
Niedźwiedzie utrzymują rynek BTCUSD w ryzach od początku roku. Dewastujące spadki powitały sporadyczne wzloty.
Trzy kluczowe wskaźniki techniczne wskazują na spadek BTCUSD
Wskaźniki techniczne w krótkim okresie czasu stają się niezwykle niedźwiedzie dla BTCUSD. Chociaż jest to złe dla inwestorów, inwestorzy krótkoterminowi mogą skorzystać z tej możliwości i osiągnąć pewne zyski.
Opublikowane dalej: TradingView.com, przeczytaj historie startupów tutaj.
Jeśli chodzi o aspekt krótkoterminowy, jako punkt odniesienia użyjemy czterogodzinnego okresu BTCUSD.
Po pierwsze, możemy zobaczyć linie trendu na wykresie BTCUSD. Łączą one szczyty i spadki. Możemy zobaczyć ostatnie rozbicie Bitcoin poniżej dolnej linii trendu. Linia trendu istniała już od pewnego czasu. Złamanie poniżej niej dało mocne niedźwiedzie potwierdzenie.

Drugim wskaźnikiem technicznym jest wzór Death Cross. W jednym z moich poprzednich artykułów na temat Bitcoin Up, przewidziałem formację. 50-okresowa średnia krocząca Simple Moving Average przecięła się poniżej 200-okresowego SMA. Jest to kolejny niedźwiedzi wzór.
BTCUSD obecnie handluje poniżej kilku kluczowych poziomów wsparcia. Te długie poziomy wsparcia będą teraz działać jako opory. $9,350 będzie nowym oporem dla Bitcoinów. Co więcej, BTCUSD handluje poniżej dolnej granicy Bollinger Bands. Nawet jeśli stamtąd wzrośnie, 20 okresowa wykładnicza średnia ruchoma będzie działać jako dynamiczny poziom oporu.


Poziomy, na które należy zwracać uwagę w przypadku Bitcoinów


Opór za $9,345 będzie czymś, na co trzeba uważać. Nawet jeśli Bitcoin zdoła przełamać ten poziom oporu, 9,500 dolarów będzie działać jako opór fizyczny, jak i psychiczny.
Spadek może trwać do $9,100, co najprawdopodobniej będzie dnem dipu.